Andreea Tonciu nu are un sfârșit de an prea bun, iar în urmă cu puțin timp le-a vorbit fanilor ei de pe Instagram despre toate problemele pe care le-a întâmpinat în ultimele câteva zile. În urma declarațiilor pe care le-a făcut, oamenii au început să își facă griji serioase în ceea ce privește plecarea sa în Republica Dominicană.
Andreea Tonciu, o nouă vizită la spital
Bruneta este urmărită de ghinion în ultima vreme, din cauza problemelor de sănătate care nu îi mai dau pace, încă de pe data de 23 decembrie. În loc să se ocupe, ca orice femeie, cu pregătirile pentru Anul Nou, ea a fost nevoită să se urce în mașină și să meargă până la spital, în ciuda faptului că este extrem de răcită.
Andreea Tonciu a decis că ar trebui să ceară sfatul unui medic, după ce a început să nu mai audă cu o ureche. Este de părere că are otită, dar nu se poate pronunța până când nu o vor consulta cadrele medicale. Tot pe contul său de Instagram, a recunoscut că nu a avut un bun și că așteaptă ca acesta să se termine cât mai repede.
Va fi în stare Andreea Tonciu să participe la Survivor în starea în care se află? Este întrebarea care zace de câteva zile pe buzele fanilor. Despre acest subiect nu a dat încă vreo declarație clară, dar mai mult ca sigur își va ține fanii la curent ca de fiecare dată.
„Deci țin să vă anunț că am un sfârșit de an foarte, foarte urât. Începând de pe data de 23 decembrie îmi merge numai prost. Ca orice femeie, m-am apucat și eu la prima oră să fac mâncare, să fac tot ce trebuie și mă duc acum...unde credeți că mă duc?! După ce că sunt răcită mă mai duc și la spital acum pentru că s-ar putea să am o otită, nu aud cu o ureche. Am avut chiar atât de multe probleme în ultima perioadă că de-abia aștept să se termine acest an păcătos. Pentru mine nu a fost un an bun. De-abia aștept să trecem în următorul an”, a povestit Andreea Tonciu, pe Story.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Uneori prieteniile încheiate dor mai tare decât despărțirile romantice
Sursa: garbo.ro
-
Cum arăta Denise Rifai la începutul carierei sale în televiziune. Vedeta este...
Sursa: kudika.ro