Doi polițiști din Brighton au fost filmați în timp ce au spart geamul unei mașini pentru a salva doi câini uitați de stăpână închiși, într-o zi foarte călduroasă.
În clip, se observă cum unul dintre polițiști își folosește bastonul din dotare pentru a sparge unul dintre geamurile din spate.
Polițistul a spus că animalele au părut imediat ușurate, în momentul în care au simțit aer proaspăt și după ce au primit apă, arată Daily Mail.
În timpul intervenției, stăpâna celor doi câini a apărut și s-a plâns de pagubele produse. “Mi-ați distrus geamul”, a spus aceasta.
“E cald. Nu ar trebui să lasați câinii în mașină pe o astfel de vreme”, i-a spus unul dintre polițiști.
Întreaga șcenă s-a petrecut sub privirile curioase ale trecătorilor.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Este sau nu Corina Caragea căsătorită? Adevărul despre bărbatul din viața ei
Sursa: kudika.ro
-
Balonare după masă și disconfort abdominal? Greșeli comune, posibile cauze și...
Sursa: garbo.ro