La coborarea din avionul Air Force One cu care au aterizat in Italia, liderul american a incercat sa-si ia sotia de mana, insa Melania a evitat discret gestul, sub pretextul ca isi da la o parte o suvita de par de pe fata.
Nu este prima data cand Prima Doamna face un astfel de gest. Luni, la sosirea cuplului prezidential in Israel a avut loc un eveniment similar, noteaza digi24.ro.
Avand in vedere aceste filmari, exista tot mai multe speculatii cu privire la cat de bine se inteleg cei doi.Well this is embarassing https://t.co/XaPL1AbCm5 pic.twitter.com/mumhuQHDFz— Haaretz.com (@haaretzcom) May 22, 2017
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
Românul plecat din Giulvăz în Spania prin Erasmus și ajuns în Copenhaga, unde...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscopul bani 6-12 aprilie: Zodiile care dau lovitura financiară săptămâna...
Sursa: garbo.ro
-
Denise Rifai revine pe Antena 1 cu o nouă emisiune. Ce surprize pregătește...
Sursa: kudika.ro