Invitata intr-o emisiune a postului France 5, Carla Bruni a declarat ca sotul ei munceste foarte mult si agitatia continua din perioada aceasta extrem de importanta i-ar putea fi fatala. "Ma tem pentru sanatatea lui. Ar putea parea o prostie. Dar se implica atat de mult si nu se menajeaza deloc. Nicolas are un simt al responsabilitatii inimaginabil. Munceste tot timpul. Cred ca munceste 20 de ore pe zi. M-am temut ca ar putea muri.
Sarkozy, in cursa prezidentialelor: Putem schimba lucrurile
Sarkozy iese din viata politica daca pierde alegerile
Grija Carlei pentru sotul ei va disparea daca acesta nu castiga alegerile prezidentiale, Sarkozy declarand ca se va retrage din viata politica in cazul uni esec.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
REVIEW Poco M8 Pro: telefonul midrange care le are (aproape) pe toate
Sursa: start-up.ro
-
Vrei să mănânci mai sănătos? Cu ce poți înlocui uleiul rafinat din rețetele tale
Sursa: garbo.ro
-
Adio, iubirea mea: mesaje de despărțire pentru când doare prea mult
Sursa: kudika.ro