In cel mai recent mesaj sudio al sau, difuzat vineri de al-Jazeera, ben Laden abordeaza subiecte neasteptate din partea sa, aruncand in special responsabilitatea pentru incalzirea climatica asupra tarilor industrializate, scrie NewsIn.
Declaratiile lui Crowley confirma aprecierea presedintelui Barack Obama in legatura cu liderul al-Qaida. Dupa ce ben Laden revendicat tentativa esuata de atentat a unui student nigerian, vizand un avion american, liderul de la Casa Alba a spus ca acest lucru demonstreaza cat de slabit este cel mai cautat terorist din lume.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Plantele primăverii care detoxifică și mineralizează corpul
Sursa: garbo.ro
-
Andreea Bălan și Victor Cornea s-au căsătorit în secret: Detalii de la...
Sursa: kudika.ro