Potrivit Click!, unii psihologi sustin ca acesti oameni sufera de o boala care ar putea fi numita "obiectofilie", altii sustin ca este o noua orientare sexuala. The Huffington Post a realizat un clasament ale celor mai nebunesti casatorii dintre oameni si... obiecte.
Americanca Amy Wolfe s-a indragostit de un montagne-russe (denumit “1001 Nachts”) dintr-un parc de distractii si doreste sa se marite cu aceasta. Amy a avut parte de peste 3.000 de curse in “1001 Nachts” iar dormitorul ei tapetat cu pozele obiectului. Americanca intentioneaza sa isi schimbe numele in Weber, dupa compania care l-a fabricat pe „alesul inimii”.
Erika Eiffels-a casatorit cu celebrul simbol al Parisului . Ea a jurat sa iubeasca turnul si sa ii fie fidela in cadrul unei ceremonii restranse la care au participat doar cativa prieteni apropiati ai miresei. Din partea mirelui nu a venit nimeni.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro
-
MAE respinge declarațiile făcute de Diana Șoșoacă la Sankt Petersburg: Nu...
Sursa: kudika.ro