S-a deschis Water Park
Cel mai mare parc acvatic din Romania isi asteapta, de ieri, primii vizitatori. Water Park Otopeni pune la dipozitia clientilor sai noua piscine, 25 de tobogane, restaurante tip fast-food si terase. Parcul este de
S-a deschis Water Park
Cel mai mare parc acvatic din Romania isi asteapta, de ieri, primii vizitatori. Water Park Otopeni pune la dipozitia clientilor sai noua piscine, 25 de tobogane, restaurante tip fast-food si terase. Parcul este deschis, de luni pana duminica, intre orele 09-20.00, iar costul unui bilet de intrare este 30 de lei pentru adulti si 15 lei pentru copii, in cursul saptamanii, iar in weekend 40 de lei pentru adulti si 20 pentru cei mici.
Opriri temporare de apa calda in sectoarele 2 si 3
Incepand din 11 iunie si pana pe 1 iulie vor avea loc probe de presiune in retelele de termoficare din sectoarele 2 si 3. Potrivit unui comunicat remis ieri de catre RADET, din aceasta cauza vor fi posibile intreruperi temporare in furnizarea apei calde de consum, pe raza sectoarelor mentionate.
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Maia, fiica lui Teo Trandafir, a cucerit podiumul la 21 de ani: Este prima...
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 15-21 iunie: Nu te grăbi să investești! Astrele...
Sursa: garbo.ro