Krischbin spune ca McCartney si-a trimis o dublura pentru a efectua testul de sange. "Semnatura de pe document este falsa", a declarat femeia pentru cotidianul Bild Zeitung. "Am gasit o semnatura a unei persoane dreptace, dar Paul este stangaci", a adaugat aceasta. Femeia a mai spus ca McCartney, a carui avere este estimata in prezent la suma de 1,1 miliarde de euro, i-a dat mamei sale 30.000 de marci germane (15.300 de euro) in 1966 si i-a platit lunar, timp de mai multi ani, cate 200 de marci germane. "De ce ar fi facut acest lucru daca nu ar fi fost tatal meu?", intreaba Krischbin. Erika Hubers spune ca isi sprijina fiica in actiunea sa. "Cred ca de data aceasta avem noroc, pentru ca a mintit reprezentantii Justitiei si le-a oferit probe false", a spus aceasta.
Procuratura din Berlin a avertizat insa ca aceasta ancheta este intr-o faza preliminara. "Oricine poate da in judecata pe oricine", a spus purtatorul de cuvant din partea procuraturii germane. (D.M.)
Despre autor:
Sursa: Ziua
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Victor Rebengiuc, omagiat de 4.000 de oameni pe scena Sălii Palatului: Unele...
Sursa: kudika.ro
-
Copilul îți spune nu mă iubești: ce înseamnă cu adevărat și cum răspunzi ca...
Sursa: garbo.ro