Castigatorul Marelui Premiu al concursului:
Simona Tarnovetchi, Deva, Hunedoara.

Castigatorii unui televizor cu diagonala de 81 cm :
Anton Victoria, Cornetu, Ilfov;
Barcan, Natalia, Sinaia, Prahova;
Bembea Gheorghe Marius, Capusu Mare, Cluj
Cadar Anisoara, Lasau, Hunedoara;
Hritac Maria, Baia Mare, Maramures;
Manga Monica, Bucuresti, Sect 3;
Penciu Gabbriel, Bucuresti Sector 2;
Radulescu, Ioan, Targoviste, Dambovita;
Scutaru Liviu, Beius, Bihor;
Tanase Nicolae, Aiud, Alba.

Castigatorii unui televizor cu diagonala de 54 cm :
Banica Dumitru, Mizil, Prahova;
Baraviera Raluca, Filipestii de Padure, Prahova;
Bondoc Luminita, Breaza, Prahova;
Bretcan Daniel, Panciu, Vrancea;
Buica George, Targoviste, Dambovita;
Burlacu Laurentiu, Iasi, Iasi;
Calin Elena, Bucuresti, Sector 6
Camilar Constantin, Iasi, Iasi;
Ciobanu Constantin, Bacau, Bacau;
Costea Simona Livia, Toplita, Harghita;
Cozma Ion, Roman, Neamt;
Dragu Stefan, Galati, Galati;
Enea Elena, Drobeta Turnu Severin, Mehedinti;
Grandil Florin, Botosani, Botosani;
Iancu Marcela, Mioveni, Arges;
Man Silvia, Bucuresti, Sector 1;
Melinte Constantin, Zarnesti, Brasov;
Mihalache Mihaela, Iasi, Iasi;
Mocanu Mihail, Slobozia, Ialomita;
Morari Constantin, Suceava, Suceava;
Negrea Tiberiu, Bistrita, Bistrita Nasaud;
Novac Paula, Slobozia, Ialomita;
Paduraru Lavinia-Eva, Urziceni, Ialomita;
Petrovici Mladibor Romino, Birda, Timis;
Raucescu Elena Georgeta, Brosteni, Suceava;
Rusu Alexandru, Brasov, Brasov;
Solomon Elena, Craiova, Dolj;
Vadineanu Livia Georgiana, Macin, Tulcea;
Vlad Ioana, Bucuresti, Sect 3;
Zara Ecaterina, Bucuresti, Sect 3.

Castigatorii unui DVD-player :
Bantas Adrian Leonard, Bucuresti, Sect 3;
Andrei Traian Calinesti, Teleorman;
Antonescu Floarea, Targoviste, Dambovita;
Balan Lenuta, Ploiesti, Prahova;
Beraru Diana Gabriela, Brasov, Brasov;
Bodean Corneliu, Dr. Tr. Severin, Mehedinti;
Botea Danut, Bucuresti, Sect 3;
Broser Virginia, Bucuresti, Sect 2
Catrina Dorina, Videle, Teleorman;
Chisu Lucretia, Bazna, Sibiu;
Ciovica Iulian, Brasov, Brasov;
Ciutacu Mara Ileana, Medias, Sibiu;
Costea Emil Dorian, Dej, Cluj;
Cretu Ileana, Piatra Neamt, Neamt;
Ghinea Iuliana, Bucuresti, Sect 3
Goga Eliza, Barlad, Vaslui;
Gulin Gheorghe, Com. Stramtura, Maramures;
Herascu Emil, Bucuresti, Ilfov;
Hutanu Constantin, Slobozia, Ialomita,
Ichim Ioana Onesti, Bacau;
Ionescu Bogdan Georgian, Faurei, Braila;
Ionita Nicolae, Odobesti, Vrancea;
Jura Cristian, Craiova, Dolj;
Lazar Ion, Eforie Nord, Constanta;
Lupu Stefan, Maglavit, Dolj;
Maier Petrica, Bucuresti;
Manea Gina Geta, Otopeni, Ilfov;
Miclean Jean, Sighetul Marmatiei, Maramures;
Mihai Mihaela, Bucuresti;
Mihaiescu Ioan, Deva, Hunedoara;
Mogos Gheorghe, Falticeni, Suceava;
Nanu Gheorghe, Odobesti, Vrancea;
Neaga Constantin, Turnu Severin, Mehedinti;
Neagu Sorin-Constantin, Bucuresti;
Neculai Liliana, Bucuresti, Sect 6;
Oghinciuc Agneta Carmen, Brasov, Brasov;
Osan Maria, Oradea, Bihor;
Paduraru Livia Eva, Urziceni, Ialomita;
Petrica Marin, Craiova, Dolj;
Popescu Mariana, Aiud, Alba;
Popescu Dan Aurel, Campina, Prahova;
Popovici Florentina, Corabia, Olt;
Radu Gheorghe, Baicoi, Prahova;
Rotariu Gabriela Daniela, Galati, Galati;
Salcianu Gheorghe, Rm. Valcea, Valcea;
Salgau Mihai, Vaslui, Vaslui;
Sandu Maria, Barsov, Brasov;
Sarsac Valentina, Braila, Braila;
Serbuta Violeta Liliana, Bucuresti, Sect 2;
Silisteanu Sanziana Calina, Botosani, Botosani;
Stan Olga Bucuresti, Sector 2;
Stancu Laurentiu, Urziceni, Ialomita;
Stefan Ilie Adrian, Orsova, Mehedinti;
Suto Domokos, Rupea Gara, Brasov;
Taban Vasile, Focsani, Vrancea;
Ursache Vasile, Oradea, Bihor;
Urziceanu Liana Nina, Craiova, Dolj;
Vasilescu Gheorghe, Bucuresti Sect 2
Vrabie Nicolae, Ploiesti, Prahova;
Vramulet Cornelia-Mariana, Tulcea, Tulcea.