Timisorenii au remizat in ultimul meci de pregatire din Cipru, 1-1 cu echipa sud-coreeana FC Seul. Poli a deschis scorul prin Mansour (a€™9), care a inscris cu capul dupa centrarea lui Olah, FC Seul egaland in minutul 32, la o greseala
Timisorenii au remizat in ultimul meci de pregatire din Cipru, 1-1 cu echipa sud-coreeana FC Seul.

Poli a deschis scorul prin Mansour (a€™9), care a inscris cu capul dupa centrarea lui Olah, FC Seul egaland in minutul 32, la o greseala a apararii alb-violetilor. Antrenorul Gica Hagi (foto) a folosit formula: Zimmermann - Olah, McKain, Ad. Ilie, Izvoranu - Naidin, Soporan, Balace - Silvasan, Stanici - Mansour, iar in repriza secunda au mai jucat Daminuta, G. Coman, Simek, Gluscevici, Emeghara si portarul Grigore. Timisorenii vor reveni astazi in tara.