PROGRAM. Delegatia dinamovista va pleca in aceasta dimineata, la ora 11:30, de pe Aeroportul ""Henri Coanda"". La Sofia, ""cainii"" vor locui la Hotelul ""Hilton"", iar de la ora 18:30 au programat antrenamentul oficial pe Stadionul ""Gheorghi Asparuhov"". Ieri, antrenorul Ioan Andone a condus doua antrenamente, unul dimineata, la ora 10:00, iar altul in noctura, de la ora 19:00, atunci cand va incepe si confruntarea cu bulgarii.
OPTIMISM. ""Ne dorim un meci bun si trei puncte. Cred in forta echipei, cred in jocul nostru. Ne asteapta o partida de lupta si de daruire. Levski e foarte puternica, a inscris opt goluri in doua meciuri, dar au probleme in defensiva, in zona centrala. Am solutii si putem inscrie, sper sa nu primim gol"", a declarat Ioan Andone. Golgeterul Claudiu Niculescu nu va incepe ca titular meciul cu Levski, dar spera sa poata evolua macar cateva minute. ""Am facut doar doua antrenamente si abia in ziua jocului o sa stiu sigur in ce stadiu sunt cu recuperarea. M-as bucura sa joc macar cateva minute la Sofia"", a spus Niculescu.
Despre autor:
Sursa: Jurnalul National
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Maia, fiica lui Teo Trandafir, a cucerit podiumul la 21 de ani: Este prima...
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 15-21 iunie: Nu te grăbi să investești! Astrele...
Sursa: garbo.ro