Pe langa Gardos, pe lista Romei se mai afla croatul Dejan Lovren (Southampton), muntenegreanul Marko Basa (OSC Lille), italianul Davide Astori (Cagliari), belgienii Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur) si Thomas Vermaelen (Arsenal Londra), italo-argentinianul Gabriel Alejandro Paletta (FC Parma) si francezul Eliaquim Managal (FC Porto).
Conform presei italiene, Mehdi Benatia, in varsta de 27 de ani, care mai are contract cu AS Roma pana in vara lui 2018, se afla in tratative cu formatia FC Barcelona.
La AS Roma mai sunt legitimati patru jucatori romani, portarul Bogdan Lobont si fundasii Deian Boldor, Mihai Balasa si Vlad Marin.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Uneori prieteniile încheiate dor mai tare decât despărțirile romantice
Sursa: garbo.ro
-
Covorul potrivit pentru living: cum să alegi dimensiunea, materialul și...
Sursa: kudika.ro