Potrivit prosport.ro, Walter va lua o decizie despre viitorul sau in fotbal in urmatoarele doua saptamani.
Aceasta decizie vine la mai putin de 48 de ore de la succesul formatiei ploiestene in finala Cupei Romaniei, 1-0 cu CFR Cluj, Petrolul castigand pentru a treia oara in istorie cea de-a doua competitie a tarii.
"Nu as mai vrea sa continui in fotbal, dar ma voi gandi. Fanii sunt de felicitat. Intr-o saptamana voi sti ce voi face. Daca ma retrag, nu voi mai investi la nicio echipa. Nu mi-a placut imaginea cu George Copos si suporterii aceia care i-au dus o tava de coliva. Nu cred ca el a vrut sa faca rau si eu nu vreau sa ajung asa", a declarat Florian Walter dupa meciul de sambata.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Sărbătoare MARE azi, 25 noiembrie: Cine a fost sfânta Muceniță Ecaterina care...
Sursa: kudika.ro
-
Sărbătoare 25 noiembrie: Sfînta Ecaterina, Mireasa lui Hristos și...
Sursa: garbo.ro