"Lucrul bine facut al lui Iohannis este de-a dreptul stricat si abandonat. Normalul este sub perfuzia anormalului. Guvernul 'meu' e deja pe antidepresive si interpreteaza la unison aria socului si disperarii la doar trei zile de la preluarea puterii.
Imaculatul Barna s-a cam umplut de pete. Onestul antreprenor a devenit cam penal.
Incep sa se darame miturile despre cinstea, onestitatea, decenta si competenta oamenilor noi din politica.
Incepe sa se simta mirosul putred de mucegai din straturile dese de tencuiala galben-penelista si albastru-userista si din spatele dulapului.
Nu toti oamenii pot fi manipulati la nesfarsit.
Si astazi, la Alexandria, am simtit ca romanii au nevoie de siguranta, unitate si speranta, nu de panica si amenintari cu dezastre sociale", a scris pe Facebook Eugen Teodorovici.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Shakira, virală pe TikTok după ce a vorbit în limba română. Cum a ajuns...
Sursa: kudika.ro
-
Intimitățile unei fete cuminți
Sursa: garbo.ro