"Iar am avut dreptate.
Voi, cititorii mei, deja stiati asta. Este bine ca apara si alte surse.
Pe de-o parte este normal sa ne imprumutam scump, avem un rating de tara praf mai ales comparat cu Polonia.
Daca ne uitam la rating, nu este normal sa ne imprumutam mai scump ca Grecia dar platim o prima pentru ca avem un guvern corupt, plin de hoti, incompetenti si mai ales socialist.
Cum este Viorica sa se imprumute regimul liberal de la Budapesta mai ieftin ca tine? Daca ai putea sa intelegi aceasta lectie, sa nu zic altceva, pe care o primesti de la investitori, am ajunge departe. Tu nu intelegi iar bichonul tau nici atat.
Viorica, cand ai timp suna-ma si iti explic eu de ce te imprumuti scump si ce trebuie sa facem! Astept telefonul, a scris Citu pe Facebook.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Ochelarii pentru nevăzători .lumen, dezvoltați de o echipă din România,...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 12–18 ianuarie 2026 – Claritate, echilibru și decizii...
Sursa: garbo.ro
-
Replica care l-a enervat pe Trump! Ce i-a transmis George Clooney după ce a...
Sursa: kudika.ro