"In ultima vreme, mai precis, de vreo doua-trei saptamani, asist la o noua campanie extrem de virulenta la adresa mea. Aceiasi hateri dintotdeauna, unii platiti de grupurile de interese care nu-si pot face jocurile cu un om cinstit si corect ca mine, altii adversari politici, altii frustrati din diverse motive, etc., etc., au fost si inca sunt mobilizati la maxim!
Cineva spunea: 'Daca te opresti sa dai cu pietre in fiecare caine care latra la tine, n-ajungi niciodata la destinatie!'. Eu nu ma opresc si nu m-am oprit niciodata! Si, astfel, am ajuns la multe, multe 'destinatii', pe care, de-a lungul timpului, mi le-am fixat. Nu m-am oprit, insa, din mers, 'am mai dat', recunosc, ba cu o vorba, ba cu o... melodie etc.! Ei bine, dau, acum, din nou! De data asta, cu o alta compozitie proprie a mea, intitulata 'Spiritul adancurilor', pe exceptionalele versuri de Nicolae Labis", a scris Nicolae Robu pe Facebook.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro
-
Tratamente naturiste pentru bilă leneșă: ceaiuri, rețete medicinale, alimente...
Sursa: garbo.ro