Si politistii fac verificari, pentru ca soferul autocarului a incalcat cel putin trei reguli de circulatie. La randul sau, ministrul de Interne, Carmen Dan, a incalcat regulile gramaticii atunci cand a fost intrebata despre acest incident.
Reporter: Ati descoperit cine se afla la volan?
Carmen Dan: Vreti sa va dau eu, acum, nume si pronume si toate cele?
Soferul autobuzului Jandarmeriei filmat in timp ce circula pe linia de tramvai 41 din Bucuresti a fost identificat si s-au dispus masuri de urgenta pentru a se stabili vinovatia acestuia, a anuntat, joi, Jandarmeria Romana.
Despre autor:
Crede cu tărie că “informația este putere” și visează ca, în viitor, să aibă o afacere în domeniul educației.
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Cum să trimiți cele mai sexy sms-uri care îl vor face să se gândească la tine...
Sursa: kudika.ro