«Un jurnalist de la Deutsche Welle indrazneste sa considere ca decizia CCR este corecta si vede conducerea DNA facand politica "iacobina"!!!! Huoooo - este un corupt, vandut Rusiei, ciuma rosie , dusman de clasa etc.
Ieri CCR constata un conflict intre puterile statului prin faptul ca DNA a incalcat Constitutia intrand in activitatea politica a Guvernului si Parlamentului. Huooo - coruptilor, pesedistilor, proRusilor, etc !
Azi CSM da aviz pozitiv legii gratierii - huooo!!! Alti corupti , vanduti rusilor, pesedisti, etc!
Ce ma fac - si eu sunt de acord cu ei! Asta inseamna ca sunt doar corupt, prorus, ciuma pesedista sau sunt si "mocirla" si chiar "stirb"!? Ca m-as bucura.
Acum serios : astia care ne tot numesc pe toti cei care nu suntem de acord cu ei "mocirla" si "stirbi" sunt fascisti sau pur si simplu niste nebuni periculosi ?!?! Eu merg pe prima varianta! Dvs ce credeti?», a scris Victor Ponta pe Facebook.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Avionul care ar fi dispărut în 1955 și ar fi reapărut în 1985. Adevărul din...
Sursa: garbo.ro
-
FOTO: Destinații de schi aproape de casă pentru vacanța de iarnă 2025–2026....
Sursa: kudika.ro