"Daca sunt propus de PSD, evident, sigur, candidez. (...) Nu trebuie sa ma roage nimeni. Eu vreau sa candidez la Parlament pentru PSD", a declarat Victor Ponta.
Fostul premier sustine, de asemenea, ca nu se simte izolat in PSD: "Nu, nu ma simt izolat deloc. Si sincer sa fiu e si cam greu sa ma izoleze cineva. Ma gandeam de ce, ce spun eu se aude, ce spune Basescu se aude, domnul Basescu, pentru ca restul cam tac. Ce sa spuna domnul Iohannis ca sa se auda sau domnul Ciolos ? Si atunci, cei care criticam, domnul Tariceanu, toti ceilalti, sigur ca avem un avantaj", a adaugat fostul sef al PSD.
Citeste mai mult aici.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Ochelarii pentru nevăzători .lumen, dezvoltați de o echipă din România,...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 12–18 ianuarie 2026 – Claritate, echilibru și decizii...
Sursa: garbo.ro
-
Replica care l-a enervat pe Trump! Ce i-a transmis George Clooney după ce a...
Sursa: kudika.ro