Fostul stelist Adrian Neaga (foto) a marcat golul victoriei in meciul pe care echipa sa, Chunnam Dragons, l-a disputat, miercuri, in compania formatiei Seongnam, in etapa a X-a a campionatului din Coreea de Sud. Romanul a inscris in minutul 12, trecandu-si in cont cea de-a patra reusita pentru "Dragoni". in Elvetia, Adrian Ilie a inscris degeaba pentru FC ZUrich, in meciul pierdut de echipa sa cu 5-1 la Thun, in etapa a XXXI-a a campionatului. "Cobra" a evoluat pe toata durata partidei, la fel si coechipierii sai, Tararache si Filipescu. in Anglia, Ionel Ganea a evoluat 63 de minute la echipa a doua a lui Wolverhampton, intr-un meci cu formatia similara a gruparii Bolton Wanderers.