Cosmin Olaroiu, fostul antrenor al Stelei, a fost aplaudat de 70.000 de oameni la Ryad, dupa victoria obtinuta de echipa Al- Hilal (3-2) in amicalul cu Manchester United.
Pentru Manchester United orice meci reprezinta o sarbatoare, fie ca partida se disputa in Albion sau oriunde altundeva in lume. Cu 70.000 de oameni in tribunele stadionului Regelui Fahd din Ryad, britanicii au inalnit intr-un meci amical pe Al Hilal, echipa antrenata de Cosmin Olaroiu.

Satisfactia celor prezenti a fost cu atat mai mare, cu cat echipa din Arabia Saudita a reusit sa se impuna dupa 90 de minute cu scorul de 3-2. Cel mai ovationat jucator de pe teren a fost Cristiano Ronaldo, care, din pacate pentru asistenta, a fost schimbat imediat dupa pauza.

Sursa: Click.ro