Mijlocasul a declarat ca nu exista cale de intoarcere si ca nu va reveni la nationala cit Hristo Stoicikov va fi selectioner.
"Am renuntat din cauza lui Stoicikov. Nu vreau sa mai joc la nationala cit timp este el selectioner. S-au intimplat multe de cind Stoicikov a preluat echipa nationala. Le-am spus totul sefilor federatiei, de fata cu Stoicikov. Urez echipei Bulgariei mult noroc si sa se califice la Euro-2008", a spus Petrov.
Stilian Petrov are 27 de ani si 65 de meciuri in echipa nationala a Bulgariei, adversara Romaniei in grupa G de calificare la Euro-2008.
Despre autor:
Sursa: Cotidianul.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Noua regină a scrimei românești! Fiica lui Mihai Covaliu face senzație în...
Sursa: kudika.ro
-
3 zodii pentru care lucrurile se aliniază în mod divin în viețile lor odată...
Sursa: garbo.ro