Astfel, in biroul patronului au descins presedintele Ion Geolgau, directorul tehnic Costica Stefanescu, principalul Ovidiu Stinga, secundul Nae Ungureanu si antrenorul cu portarii, Papp-Deac. Dupa citeva ore de discutii, Mititelu a decis:
"M-am calmat dupa ce mi-au spus acestia si le voi mai da o sansa". Astfel, jocul de miine cu galatenii are o miza cruciala pentru viitorul actualei formule a bancii tehnice, totul depinzind numai de rezultate. Soarta lor depinde acum de evolutia echipei si de situatia din clasament", a subliniat boss-ul Craiovei.
De partea cealalta, otelarii nu sint intimidati si isi anunta obiectivul prin vocea presedintelui Marius Stan: "Mergem sa jucam si vizam victoria. Putem exploata situatia critica prin care trece Craiova".
Despre autor:
Sursa: Cotidianul.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Cafeaua crește pulsul și tensiunea arterială: e adevărat? Ce arată dovezile...
Sursa: garbo.ro
-
Horoscop dragoste: Ce zodii își pot întâlni sufletele pereche în 2026?...
Sursa: kudika.ro