Acuzati de Marian Iancu, presedintele lui Poli, ca nu si-au aparat corect sansele in partida cu Dinamo, Stefan Grigorie si Dan Alexa au declarat ca nu au nimic impotriva sa fie testati cu detectorul de minciuni pentru a demonstra ca au jucat corect. "Chiar nu am stat mult pe ganduri sa vin la Poli. Am semnat pe trei ani si am avut mare incredere in colectiv. Aceste vorbe grele ne dor. Daca cineva va dovedi, suntem dispusi sa ne lasam de fotbal", a spus Grigorie.
CONTRE
Mijlocasul timisorenilor si-a amintit ca si in perioada cand juca la Dinamo au fost presiuni mari si a precizat ca nu poate pune evolutia sa mai slaba de duminica pe faptul ca a fost timorat. Ex-dinamovistul a confirmat faptul ca i-a raspuns pe un ton ridicat antrenorului Sorin Cartu, dar spune ca si-a cerut scuze pentru asta.
Despre autor:

Sursa: Jurnalul National
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Cum să investești într-un startup: primii pași
Sursa: start-up.ro
-
Cei mai mari producători de înghețată din România: cine sunt și ce vânzări au...
Sursa: retail.ro
-
Drumul meu nu este așa cum mi-am imaginat, poate este mai bun decât atât!
Sursa: garbo.ro
-
Ce explică stabilitatea perpetuă a Leului, față de Euro?
Sursa: futurebanking.ro
-
Urări de Constantin și Elena: Mesaje de la mulți ani
Sursa: kudika.ro
-
UE propune un împrumut comun al țărilor europene pentru a finanța...
Sursa: wall-street.ro
-
Raportarea ESG și oportunitățile de finanțare pentru companiile sustenabile
Sursa: green.start-up.ro