Jandarmeria Dolj a instiintat LPF ca la arena craioveana mai multe camere de supraveghere sunt deteriorate, turnichetii nu functioneaza si lipsesc scaune, astfel ca nu-si asuma riscul de a organiza cu spectatori meciul din prima etapa a returului Ligii I, potrivit MEDIAFAX.
La randul sau, Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a instiintat clubul Universitatea Craiova sa nu puna in vanzare bilete de acces la meciul cu Steaua pana vineri, cand se va face o noua inspectie si se va decide daca partida se va disputa cu sau fara spectatori.
Mai mult, Universitatea Craiova ar putea sa nu fie programata la aceasta partida, daca nu isi va achita datoriile pe care le are fata de unii jucatori.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Este sau nu Corina Caragea căsătorită? Adevărul despre bărbatul din viața ei
Sursa: kudika.ro
-
Balonare după masă și disconfort abdominal? Greșeli comune, posibile cauze și...
Sursa: garbo.ro