Decolteuri indraznete, priviri pierdute, zambete largi, abdomene tonifiate si un plus de atitudine au facut deliciul celui mai tare calendar 2011.
Vicepresedintele de la Oltchim Ramnicu Valcea, Andrei Luca, a explicat pentru ProSport unde se va gasi calendarul. "Mai intai, fanii il vor putea gasi la sala, la club, apoi el va fi comercializat probabil si la chioscurile de ziare. Ma bucur ca a iesit un material foarte frumos!", spune oficialul valcean. Pe durata fotoshootingurilor, fetele si-au ales vestimentatia din garderoba proprie.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro