Argaseala s-a referit si la situatia lui Dayro Moreno, jucator care a fost dat afara din antrenamentul de miercuri, din cauza atitudinii neprofesioniste: "Dayro s-a pregatit separat de coechipierii sai si nu va face parte din lotul care se va deplasa la Urziceni".
Oficialul gruparii din Ghencea a evitat sa spuna daca este sau nu deranjat de posibila cooptare a lui Dinu Gheorghe in staff-ul administrativ al Stelei si s-a rezumat sa declare: "Sa asteptam sa vedem ce se va intampla dupa meciul de la Urziceni".
Steaua va intalni Unirea Urziceni miercuri, de la ora 20:00, in cadrul etapei a 34-a, ultima a Ligii I, editia 2008-2009. In cazul unei victorii, ros-albastrii se vor califica in Liga Europa, indiferent de rezultatele celorlalte contracandidate.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Ochelarii pentru nevăzători .lumen, dezvoltați de o echipă din România,...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 12–18 ianuarie 2026 – Claritate, echilibru și decizii...
Sursa: garbo.ro
-
Replica care l-a enervat pe Trump! Ce i-a transmis George Clooney după ce a...
Sursa: kudika.ro