Dar, de exemplu, Adrian Cristea, Gabi Torje, Izvoranu nu prea inteleg ca numele lui Dinamo obliga. Ei isi consuma energiile intr-un fel in care nu ne convine. Nu stiu daca inta lnirea a fost un succes, dar ne-am facut datoria. Am incercat sa ii responsabilizam, dar o sa vedem la primul meci cum o sa fie pe teren", a spus Mihnea Ionescu, la Sport.ro, citat de NewsIn.
Suporterii lui Dinamo au intrat in vestiar, apoi s-au dus pe teren, unde au stat de vorba cu mai multi jucatori, precum Tamas, Torje, Simao sau Danciulescu, dar si cu antrenorul Mircea Rednic. La discutii a asistat si presedintele CA al lui Dinamo, Nicolae Badea.
La finalul discutiilor, unii dintre fani au plecat, iar altii au mers in tribune pentru a urmari antrenamentul.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Shakira, virală pe TikTok după ce a vorbit în limba română. Cum a ajuns...
Sursa: kudika.ro
-
Intimitățile unei fete cuminți
Sursa: garbo.ro