Oficialii clubului Pandurii s-au razgandit in ceea ce-l priveste pe Alex Piturca si au decis sa-l reprimeasca la antrenament.
“Conducerea clubului a dat hartie pentru foarte multi jucatori sa plece, dar pana la urma am cazut de comun acord cu presedintele sa fie doar trei jucatori, Rus, Mandrean si Simion. A fost vorba si de Piturca, dar la insistentele mele l-a reprimit”, a anuntat Cirtu in aceasta dupa-amiaza. Piturca jr. a vorbit si el despre ce s-a intamplat la club.
“Nu am protestat la adresa antrenorului, mi-am cerut doar drepturile mele salariale si ale colegilor. E vorba de primele de anul trecut de la doua meciuri, iar salariul era doar cel de luna trecuta si acum trebuia sa-l achite pe luna in curs, deci cam pe doua luni. "
Despre autor:
Sursa: Cotidianul
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Este sau nu Corina Caragea căsătorită? Adevărul despre bărbatul din viața ei
Sursa: kudika.ro
-
Balonare după masă și disconfort abdominal? Greșeli comune, posibile cauze și...
Sursa: garbo.ro