Liviu Cepoi, Ion Craciunescu si chiar Mariana Bitang au fost personalitatile care au figurat la bursa zvonurilor ca posibile ocupante ale postului de secretar de stat pe probleme de sport in cadrul nou infiintatului Minister al Tineretului si Sportului.
Monica Iacob-Ridzi a pus capat speculatiilor si a anuntat ca isi doreste o colaborare cu fostul presedinte al Agentiei Nationale pentru Sport Octavian Bellu.
"Avem nevoie de continuitate si de stabilitate in acest moment. Vreau sa lucrez cu domnul Octavian Bellu, pe care l-am invitat sa ocupe functia de secretar de stat pe domeniul sportului. Sper sa si accepte”, spunea actualul ministru al Sportului la sfarsitul anului trecut.
Despre autor:
Sursa: Cotidianul
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Îți curge sânge din nas? Cauze posibile ale epistaxisului și când ar trebui...
Sursa: garbo.ro
-
A murit Mircea Lucescu. Cum a arătat destinul omului care a modelat fotbalul...
Sursa: kudika.ro