Gigi Becali si Dumitru Dragomir au gasit repede un om sa fie scos la inaintare dupa declansarea scandalului monstru adus de stenogramele DNA.
Iar acesta nu este unul oarecare, ci chiar capitanul Stelei, Mirel Radoi, cel care ameninta zilele trecute ca va spune si el despre blaturile din perioada '99-2002, daca "se va ajunge la ceva grav pentru echipa noastra".
Dragomir a sarit imediat, cerand comisiilor sa se sesizeze si sa-l cheme pe capitanul ros-albastrilor la audieri.
"Radoi vorbeste numai si numai prostii. Pai, aude si el in stanga si in dreapta si crede ca le stie el pe toate. Ce relatii are el?", a atacat Mitica.
Despre autor:
Sursa: Ziua
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Kevin Casian Bordea, triplu campion mondial la Mumbai. România urcă pe harta...
Sursa: garbo.ro
-
Concurenții din tribul Los Niños au parte de noi provocări la Survivor
Sursa: kudika.ro