Astfel, 41 la suta din romani sunt de parere ca patru acte sexuale pe saptamana sunt suficiente, 44 la suta se multumesc si cu mai putin, iar 13 la suta au standarde mai inalte.
Rezultatele nu sunt surprinzatoare daca luam in calcul si un alt studiu, care releva faptul ca romancele prefera inghetata in locul sexului.
In ceea ce ii priveste pe europeni, 40 la suta dintre repondenti considera ca intre 2 si 4 relatii pe saptamana sunt suficiente pentru o viata sexuala implinita, in timp ce un procent asemanator dintre cei chestionati considera adecvat si un singur act pe saptamana.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Intimitățile unei fete cuminți
Sursa: garbo.ro
-
BREAKING NEWS! O dronă cu inscripția Z a căzut pe acoperișul unei case din...
Sursa: kudika.ro