Potrivit rezultatelor, Neculai Ivascu a castigat primaria localitatii cu 1051 de voturi, iar contrcandidatul sau a obtinut 1028.
"Neculai Ivascu era in evidenta noastra de foarte mult timp cu o boala extrem de grava. Era un om care a mers relativ bine, in ciuda bolii, pentru ca respecta indicatiile. Probabil si stresul campaniei l-a afectat. Astazi a venit in stare extrem de grava la clinica noastra, ulterior fiind trimis la Spitalul de neurochirurgie, deoarece suferise o tulburare neurologica", a declarat corespondetului NewsIn prof.dr. Carol Stanciu, de la Clinica de gastroenterologie a Spitalului Sf. Spiridon din Iasi.
Despre autor:
Sursa: Realitatea
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Cum se instalează corect corpurile de bucătărie - ghid de urmat
Sursa: garbo.ro
-
Rugăciunea Sfântului Gheorghe: forța sacră care îți alungă fricile și vindecă...
Sursa: kudika.ro