"Cred ca trebuie sa ne strangem toti liderii, si premierul Tariceanu, si Theodor Stolojan, si Mona Musca, sa discutam la aceeasi masa. Viziunea lui Flutur, a lui Stolojan si a altora este ca viitorul a inceput in 2002 si probabil pentru ei atunci a inceput. Cred ca au stat foarte mult la masa si, daca chiar nu le este bine, pot discuta la o alta masa, nu la cea a PNL", a precizat liberalul, adaugand totodata ca nu intelege cu adevarat ce "urmareste" fostul presedinte al PNL.
Nici vicepresedintele PNL Puiu Hasotti nu s-a lasat mai prejos. Acesta considera ca "revenirea lui Stolojan in functia de presedinte al PNL este imposibila".
Despre autor:
Sursa: Cronica Romana
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Caloriferele nu se încălzesc uniform? Soluția simplă recomandată de...
Sursa: garbo.ro
-
Ce se întâmplă în creierul tău când faci s*x – dezvăluirile care au încins...
Sursa: kudika.ro