"Am colaborat foarte bine cu reprezentantii PNG. Nu stiu daca exista un proiect de sustinere a lui Gigi Becali, personal nu cred. Ceea ce stiu este ca PDL va veni in cateva zile cu un candidat propriu", a spus Calin Murg, conform MEDIAFAX.
El a facut aceste precizari la intrebarea daca PDL il va sustine pe Gigi Becali la Primaria Capitalei, avand in vedere faptul ca presedintele PDL Bucuresti Elena Udrea a anuntat, in urma cu o luna, colaborarea cu PNG la alegerile din Bucuresti.
La nivelul PDL Bucuresti a fost realizat un sondaj de opinie pentru stabilirea candidatului la Primaria Generala, cercetarea sociologica vizandu-i pe Adriean Videanu, Silviu Prigoana si Monica Macovei.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro