Locuiesti in Bucuresti sau Oradea? Yuppy si Hollywood Multiplex te invita la cinema!
Poti castiga una dintre cele 6 invitatii la film, 3 la Hollywood Multiplex Bucuresti Mall si 3 la Hollywood Multiplex Lotus Oradea, fiecare valabila pentru doua persoane. Tot ce trebuie sa faci este sa ne trimiti un e-mail in care sa ne spui cu cine ti-ai dori sa vezi acest film si de ce.
Saptamana aceasta poti castiga invitatii la filmul The Water Horse: Legend of the Deep.
Scurta prezentare a filmului:
Un baietel gaseste pe malul unui lac un ou de dimensiuni impresionante, pe care il ia in grija. Din acesta iese in curand o creatura simpatica ce creste uimitor de repede si de care copilul se ataseaza imediat. Crusoe (asa este botezata creatura) se dovedeste a fi o creatura mitica, un Cal de Apa, care se vede nevoit foarte repede sa schimbe cada de baie cu un lac intreg, pentru a inota in voie. Dar atunci cand Crusoe este vazut de ceilalti sateni, ia nastere o legenda. Sa fie oare Crusoe chiar monstrul din Loch Ness?
Afla mai multe detalii despre film citind cronica sa aici si apoi scrie-ne pe office@yuppy.ro pana pe data de 10 martie. Alaturi de raspunsul la intrebarea concursului, specifica in e-mail numele tau complet si orasul in care iti doresti invitatia. Castigatorii vor fi anuntati prin e-mail si pe site - in cadrul concursului saptamanii - pe data de 14 martie. Ei vor putea merge la film la Hollywood Multiplex Bucuresti Mall si la Hollywood Multiplex Lotus Oradea in perioada 17-21 martie 2008.
Vezi aici programul filmelor care ruleaza in saptamana 7-13 martie la Hollywood Multiplex Bucuresti Mall. Pentru a rezerva bilete, poti accesa acest link.
NOTA: Pentru a va putea califica in concurs, trebuie sa respectati conditiile de participare. Nu vor fi luate in considerare e-mailurile care nu contin toate informatiile solicitate. Datele personale ale utilizatorilor vor ramane confidentiale si nu vor fi folosite in alt scop decat cel mentionat.
Filmul Disney „FROZEN – REGATUL DE GHEAȚĂ” concert live cu...
Multumim pentru e-mail-urile trimise! Iata castigatorii editiei precedente a concursului nostru:
1. Raluca Moisescu - Bucuresti
2. Paul Mihail Stamate - Bucuresti
3. Vladimir Craciunescu - Bucuresti
4. Mirabela Dobrovici - Oradea
5. Liviu Mihalcescu - Oradea
6. Mircea Stanescu - Oradea
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
3 zodii pentru care lucrurile se aliniază în mod divin în viețile lor odată...
Sursa: garbo.ro
-
Psihologii dezvăluie frazele preferate ale oamenilor falși. 11 replici care...
Sursa: kudika.ro