Accidentul s-a produs duminica, in jurul orei 11:30, cand un barbat in varsta de 39 de ani, care se deplasa pe Bulevardul Camil Ressu, catre Soseaua Mihai Bravu, la intersectia cu Strada Fizicienilor, s-a izbit de o masina condusa de o femeie in varsta de 52 de ani.
Femeia de 52 de ani a murit in timpul impactului, iar alte doua victime, pasagerii din masina barbatului de 39 de ani, au fost transportate la Spitalul sfantul Ioan, cu rani superficiale.
La momentul actual, linia de circulatie a tramvaiului 27, pe sensul catre Soseaua Mihai Bravu este blocata, potrivit digi24.ro.
Politistii de la fata locului investigheaza pentru a putea stabili cauzele producerii accidentului.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
REVIEW Poco M8 Pro: telefonul midrange care le are (aproape) pe toate
Sursa: start-up.ro
-
Salată densă cu fasole, trend viral pe TikTok: rețetă bogată în fibre și...
Sursa: garbo.ro
-
Doina Teodoru, dezvăluiri sincere după despărțirea de Cătălin Scărlătescu. Ce...
Sursa: kudika.ro