Platoul de filmare al emisiunii „Viata satului” de la TVR este pregatit pentru a-l gazdui pe liderul PSD, Liviu Dragnea, dar si pe ministrul Agriculturii, Petre Daea. Emisiunea se filmeaza in localitatea Poiana Sibiului, departe de ochii presei locale si a activistilor civici, anunta Turnul Sfatului, potrivit News.ro.
Liderul deputatilor liberali, Raluca Turcan, a anuntat, luni, ca va solicita CNA si Comisiei de Etica a TVR sa investigheze cum de au ajuns Liviu Dragnea si Petre Daea sa faca propaganda electorala in emisiunea ”Viata Satului” din 12 mai.
Liviu Dragnea a participat, si duminica trecuta, alaturi de ministrul Petre Daea, la emisiunea „Viata Satului” la TVR.
Despre autor:
Crede cu tărie că “informația este putere” și visează ca, în viitor, să aibă o afacere în domeniul educației.
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Povestea impresionantă a lui Andreeas Novacovici - din orfelinat, în primele...
Sursa: kudika.ro