Se pare ca femeia ar fi vrut sa plece de acasa impreuna cu minorii, insa barbatul a rabufnit si a atacat-o.
Tragicul incident s-a petrecut satul Parhida, la 20 de kilometri de Oradea, unde femeia in varsta de 22 de ani, mama a doi copii, plecase din casa iubitului la parintii ei, impreuna cu unul dintre minori. La scurt timp, ea s-a intros sa o ia si pe fetita ei de doi ani, insa atunci barbatul a atacat-o.
Rudele victimei sustin ca au ajuns prea tarziu pentru a o salva pe tanara, informeaza stirileprotv.ro.
Dupa fapta comisa, barbatul, care este tatal copiilor, a incercat sa isi puna capat zilelor, iar acum se afla la spital. El este pazit de politisti pentru a da explicatii in fata anchetatorilor.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro