"Cine-i Diaspora?!? Observ mii de postari in care suntem ultragiati ca Jandarmeria a facut si a dres. Postam niste materiale video scoase din context si facem pe calugaritele pe aici. Dar aia care au dat foc la toti brazii din Victoriei si ca erau sa sara in aer masinile din zona sau aia de au maturat cu fortele de ordine pe jos, aia cu ceafa lata, aia nu ne mai deranjeaza?
Ce Diaspora reprezentau aia? Peluza Paris sau peluza Madrid? Nu mai plangeti si rostogoliti imbecilitati pe retele. Trebuiau mitraliati, nu stropiti cu apa !!!",
Apoi, consilierul nu numai ca si-a sters postarea, dar si-a dezactivat si contul de Facebook, noteaza adevarul.ro.
Politistul Marian Godina, insa, a atras atentia DIICOT pentru a se sesiza in acest caz.
"La fel ca in cazul specimenului care se lauda pe la Antena 3 cu ce ar face el la proteste, DIICOT trebuie sa se autosesizeze si in cazul acestui om, angajat al Guvernului Romaniei", sustine politistul.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Nadia Comăneci discurs cu ochii plini de lacrimi la 50 de ani de la prima...
Sursa: kudika.ro
-
Le știai? 11 cauze care accelerează albirea părului și cum să le eviți
Sursa: garbo.ro