Baiatul voia sa ajunga in municipiul Tulcea, dar cand a vazut ca nu se mai poate orienta, a abandonat bicicleta si a incercat sa ajunga pe jos, in cea mai apropiata localitate. Vazand ca nu se descurca, adolescentul a cerut ajutorul autoritatilor.
Politistii din Valea Nucarilor au fost sesizati ca, in apropiere de localitatea Agighiol spre Tulcea, se afla o persoana care nu se mai poate deplasa din cauza viscolului.
Dupa aproape o ora, adolescentul a fost gasit la aproximativ patru kilometri de localitatea Agighiol, potrivit news.ro.
Baiatul nu a avut nevoie de ingrijiri medicale, astfel ca politistii l-au dus acasa, in localitatea Murghiol.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro