Potrivit sursei citate, incidentul a fost semnalat marti, putin dupa ora 15.00 si ar fi avut loc pe trotuarul din fata Palatului Victoria din Capitala.
Un barbat in varsta de 66 de ani a incercat sa se "autoincendieze", hainele fiindu-i stinse, imediat dupa de catre jandarmii prezenti in zona cladirii Guvernului, potrivit celor de la Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta(ISU) Bucuresti-Ilfov, informeaza MEDIAFAX.
La fata locului s-a trimis o ambulanta SMURD iar barbatul a fost transportat la Spitalul Elias, "fara insa sa prezinte leziuni ca urmare a tentativei de autoincendiere".
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Adrian și Vlad Iliescu, Atelierele Ilbah: ”din nemulțumire se naște evoluția...
Sursa: start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Iubitul meu a vrut o relație deschisă, dar acum e gelos pe viața mea sexuală
Sursa: kudika.ro
-
Etalare Tarot Luna Plină în Rac din 3 ianuarie 2026: ce adevăr emoțional iese...
Sursa: garbo.ro