Designerul şi criticul de modă, Dana Budeanu, va renunța la rețelele de socializare clasice, iar rubricile bine-cunoscute se vor putea viziona în cadrul unei aplicații lansate chiar de ea.
Verdict App, aplicația mult așteptată, a fost lansată de ziua mamei sale: „Mama mea este un înger pe pământ și tot ceea ce există blând în mine este de la ea”, a spus Dana Budeanu, în cadrul unei emisiuni la Antena 3.
„Încet, încet mă retrag din mediul rețelelor de socializare. De pe una m-am retras deja, nu cred că o să mai revin. Mă retrag pe o aplicație pe care am lansat-o. Se numește Verdict App, e ca un copil, un bebelus. Tot ce există pe această aplicație îmi aparține în exclusiv. E o aplicație cu 9 rubrici. Fac o revistă a presei deșteaptă. Avem o rubrică numită Fătălăul zilei”, a declarat Dana Budeanu.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro