Fosta vedeta TV, in prezent deputat PDL, cere scuze ca starea de sanatate nu i-a permis sa raspunda cu aceeasi caldura acelora care i-au adresat mesaje sau care au incercat sa o contacteze, transmite MEDIAFAX.
Ea remarca faptul ca multi jurnalisti au inteles sa nu faca din situatia sa o informatie de cancan, privandu-se astfel pe ei insisi de o audienta obtinuta usor si precizeaza ca si-ar dori ca fiica sa Maia sa nu se sperie cand deschide televizorul si afla informatii despre ea. Teo Trandafir se declara mahnita de unele informatii "bombastice" despre starea sa de sanatate, venite de la rude sau "cunostinte" din tara.
Teo Trandafir spune ca ii este dor sa revina in tara, ii este dor de Romania ei si da asigurari ca se afla pe maini bune.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
REVIEW Poco M8 Pro: telefonul midrange care le are (aproape) pe toate
Sursa: start-up.ro
-
Vrei să mănânci mai sănătos? Cu ce poți înlocui uleiul rafinat din rețetele tale
Sursa: garbo.ro
-
Adio, iubirea mea: mesaje de despărțire pentru când doare prea mult
Sursa: kudika.ro