Pericolul imediat care ii ameninta viata a fost indepartat, se arata intr-un comunicat emis de clinica AKH din Viena, unde Teo este internatat de mai mult de doua luni.
„Starea doamnei Teodora Trandafir s-a ameliorat si este intr-un proces continuu de imbunatatire. Se afla in continuare sub supraveghere la Terapie Intentsiva, dar si-a revenit si se poate deplasa cu ajutor", au anuntat medicii.
Urmeaza ca starea lui Teo sa fie moitorizata indeaproape pe parcursul recuperarii functiilor organelor. In conditiile in care starea acesteia sa va continua sa se imbunatateasca, ar putea fi mutata in Sectia de Recuperare Postoperatorie pana la sfarsitul saptamanii.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro