Purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie al Judetului Timis, Emil Andrei, a declarat corespondentului MEDIAFAX ca politistii din Timisoara au fost sesizati ca la o casa de pariuri situata pe Calea Aradului a avut loc o spargere, insa cand au ajuns la fata locului au fost informati de catre casiera si o alta angajata, care se aflau in interior, ca doi barbati care purtau cagule le-au amenintat cu "un obiect care parea a fi un pistol", iar apoi au fugit cu o suma de bani.
Potrivit acestuia, dupa plecarea celor doi barbati, cele doua angajate au apasat butonul de panica.
Emil Andrei a afirmat ca politistii incearca sa vizioneze imaginile surprinse de camerele de vederi din interiorul casei de pariuri.
Potrivit anchetatorilor, cei doi au reusit sa fure aproximativ 700 de lei.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Profesoara care își plătește din salariu elevii să rămână la școală,...
Sursa: garbo.ro
-
Cabral, confesiune sinceră după divorțul de Andreea Ibacka: Singurul om pe...
Sursa: kudika.ro