Locul de joaca va ocupa pana la 600 de metri patrati si va fi structurat pe maximum trei nivele, cu doua zone de joaca distincte, fiecare avand o alta tema, conform unui anunt de licitatie.
Prima zona va fi construita sub forma unei corabii, in interiorul careia va fi un tobogan de plastic. Copii vor ajunge la capatul de sus al toboganului cu ajutorul unor plase din material sintetic, iar tot in "Corabia piratilor" va exista un spatiu dedicat jocului Ball Jam, cu patru-cinci mingi din cauciuc natural.
Zona a doua va avea aspectul si forma unui castel medieval, urmand sa fie legata de zona 1 prin intermediul unei pasarele supraterane. Zona castelului medieval va include un alt tobogan, construit ca un tub spiralat, si o pista de carting pe care vor circula masinute electrice pentru copii.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
[hi]Digitail[/hi], drumul din Iași la investiție series B și peste 10.000 de...
Sursa: start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
George Burcea, moment controversat! De ce a izbucnit când a fost întrebat...
Sursa: kudika.ro
-
Tragedie șocantă în showbiz. Celebrele gemene Kessler au murit mână în mână,...
Sursa: garbo.ro