Zeci de locuitori din Amaru au participat, duminica seara, la un manifestare electorala pe terenul de sport al localitatii. Intalnirea votantilor cu candidatii nu s-a rezumat doar la discutii, ci s-a transformat intr-o cina populara, cu mici si bere. Unui batran in varsta de 75 de ani i s-a facut rau dupa ce s-a inecat cu o bucata de aliment. Fiul victimei a sarit sa-si ajute tatal, i-a dat cu pumnul in spate si, dupa ce a vazut ca nu reuseste sa-l salveze, a chemat ambulanta.
Medicul de pe ambulanta a incercat toate manevrele de resuscitare, insa nu a mai putut sa-l salveze pe localnic. In cele din urma, i-a scos din gat o bucata de carne, de trei centimetri, cu care acesta se inecase.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Choupette, pisica milionară care a primi 1,5 milioane de dolari de la Karl...
Sursa: kudika.ro