David a precizat ca alte doua judete - Suceava si Vaslui - au initiat organizarea licitatiilor inca din luna iulie.
Pana la 1 septembrie, doar in cinci judete si in doua sectoare ale Capitalei (judetele Alba, Mures, Suceava, Timis si Vaslui si in sectoarele 1 si 2 din Bucuresti) au fost finalizate licitatiile si au fost semnate contractele cu distribuitorii, potrivit unei situatii centralizate de Ministerul de Interne.
Premierul Tariceanu a cerut, la sfarsitul lunii august, ca licitatiile pentru programul "Cornul si laptele" sa se finalizeze pana la 15 septembrie.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro