Corporatia Oracle are, incepand de la 1 august, un nou vice-presedinte in cadrul regiunii Europa de Est si Comunitatea Statelor Independente (EE&CIS), in persoana lui Stefan Cojanu.
Acesta este director general al Oracle Romania inca de la infiintarea biroului de reprezentanta la Bucuresti al companiei americane, in 1995, rol pe care il va indeplini in continuare.
In prezent, peste 500 de specialisti isi desfasoara activitatea in cele zece centre din Romania, acoperind servicii vitale precum suport tehnic pentru utilizatorii de solutii Oracle din intreaga lume, administrarea resurselor si asigurarea suportului pentru partenerii Oracle, dezvoltare software pentru corporatia Oracle, servicii de reinnoire contracte de suport tehnic, vanzarea de produse si servicii de instruire Oracle.
Despre autor:
Sursa: Wall-Street
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro